1.11.16

Konkurs dla dziewczyn! Wyjątkowe spotkanie w Warszawie

Znacie Anitę Demianowicz? Przypuszczam, że większość z Was słyszała o Jej projekcie TRAMPki - Spotkania Podróżujących Kobiet. Anita od lat podróżuje po całym świecie, prowadzi bloga, robi wspaniałe zdjęcia, a niedawno wydała pierwszą książkę (którą mam w domu i na pewno o niej napiszę). W listopadzie planuje kameralne spotkanie z 12 dziewczynami, które szukają inspiracji i motywacji, aby wyruszyć w wymarzoną podróż. Co to za wydarzenie i czemu akurat ja o nim piszę? Dowiecie się poniżej.

Dla kogo jest to spotkanie? 

Dla wszystkich dziewczyn i kobiet, które szukają swojej podróżniczej drogi lub chcą się podzielić doświadczeniem oraz  mogą pojawić się stolicy w wyznaczonym miejscu i czasie.


Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie? 

Wydarzenie będzie miało miejsce 14 listopada w godzinach 17.30-22.00 w Kuchnia Spotkań IKEA w samym sercu Warszawy (Aleje Jerozolimskie, vis a vis Dworca Centralnego)


Jaki jest pomysł na to spotkanie? 

12 kobiet wyłonionych w konkursie i 4 podróżujące dziewczyny w wygodnej, dużej kuchni. Co to oznacza? Wspólne gotowanie potraw z różnych zakątków globu, rozmowy o podróżach i odkrywaniu świata, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, dużo dobrej energii i inspiracji.


Co ja mam z tym wszystkim wspólnego? 

Anita zaprosiła mnie do udziału w tym wydarzeniu i jak się pewnie już domyślacie, będę jedną z "4 podróżujących kobiet", o których wspomniałam punkt wyżej. Jeśli zatem macie chęć i możliwość, zapraszam do udziału w konkursie - może uda nam się spotkać na żywo? 


Jak wziąć udział w konkursie?

Zadanie jest banalne - wystarczy puścić wodze fantazji i odpowiedzieć na jego proste pytanie. Jakie? Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdziecie na blogu Anita Demianowicz Blog. Zgłoszenia są przyjmowane do 9.11.2016. 


WEŹMIECIE UDZIAŁ W KONKURSIE? POWODZENIA!

2 komentarze:

  1. Super !!! Gdy znajdę chwilę czasu na pewno wezmę udział postaram się jeszcze dziś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już zazdroszczę zwyciężczyniom. Wygląda na to, że będzie się działo i raczej nie zabraknie tematów do rozmów:)

    OdpowiedzUsuń

TOP